Zatwierdzone przez Mamy 36 miesięcy gwarancji

zatwierdzone przez Mamy

BabyDesign ułatwia wszystkim Mamom dostępu do wiarygodnych opinii, dlatego wprowadził program o nazwie ” Zatwierdzone przez Mamy„. Bo przecież kto inny będzie mógł się konstruktywnie wypowiedzieć na temat wózka, fotelika czy łóżeczka jak nie rodzic który faktycznie go użytkował w codziennym życiu.

Opinia BabyDesign oraz innych Mam, jest najważniejsza, dlatego producent przygotował dla wszystkich kupujących produkty swojej marki przedłużoną gwarancję o 12 miesięcy.

36 miesięcy gwarancji BabyDesign

Tak, to prawda. Możesz przedłużyć gwarancję na produkty o 12 miesięcy dzięki wystawionej opinii na stronie producenta. Wystarczy tylko spełnić poniższe warunki:

  • w ciągu 14 dni od daty zakupu zarejestrujesz zakupiony produkt marki BabyDesign na stronie producenta w dziale „Zatwierdzone przez Mamy”
  • wystawisz opinię oraz ocenę zakupionego produktu

Ilość wystawionych opinii oraz ocen w programie Zatwierdzone przez Mamy jest nieograniczona. Wystarczy tylko że zarejestrujesz zakupiony produkt na stronie producenta żeby móc podzielić się komentarzem z innymi Mamami.

Mamy to zatwierdziły

Producent przedłuży Twoją gwarancję na kolejne 12 miesięcy od daty zakupu.

Dodatkowo, możesz sprawdzić opinię innych Mam na temat użytkowania produktów BabyDesign co znacznie ułatwi Ci podjęcie decyzji na temat zakupu. Oczywiście opinie są Zatwierdzone przez Mamy

Sklep partnerski BabyDesign

Prosimy pamiętać, że paragon lub fakturę zakupu otrzymasz tylko w legalnych i oficjalnych sklepach partnerskich BabyDesign. Nie ważne czy zamówiłeś przez internet czy w sklepie stacjonarnym, podstawą programu Zatwierdzone przez Mamy jest dowód zakupu.

Warto kupować w zaufanym sklepie partnerskim BabyDesign.

Pamiętaj też, że Twoja opinia stanie się widoczna dla wszystkich innych odwiedzających stronę producenta dzięki czemu pomożesz w wyborze setkom innych Mam szukających opinii na temat produktów marki BabyDesign.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *